Fantasy War Tactics

İOS için rol oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 844 MB
  • Version 0.540.1
  • Dil İngilizce
  • Firma NEXON Korea Corporation
Aksiyonu, macerayı bir arada yaşamayı seviyorum, kendi stratejilerimi kendim kurabiliyorum diyorsan Fantasy War Tactics oyunu tam da sana göre.

NEXON Korea Corporation stüdyosunun geliştirmiş olduğu Fantasy War Tactics uygulamasını İOS işletim sistemine sahip mobil cihazınıza indirerek her an her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarın. Aksiyonu, macerayı bir arada yaşamayı seviyorum, kendi stratejilerimi kendim kurabiliyorum diyorsan Fantasy War Tactics oyunu tam da sana göre. Geliştirdiğiniz stratejilerinizi ayrıntılı 3B dönüşlü savaş sistemi kullanarak stratejilerinizi mükemmelleştirerek gücünüze güç katın, bunun yanı sıra kahramanları toplayarak ekibiniz geniştin. Karşınıza çıkan  düşmanlarınızı ezin ve usta bir stratejist ve taktikçı olun. Fantasy War Tactics oyunu, özel eşyalar ve kahramanlar elde edebileceğiniz çok sayıda özel içerik sunuyor. Bunları da gözden kaçırma. Ayrıca Fantasy War Tactics oyunu yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz ve diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz bir işbirliği sistemi sunuyor. Ekibine kattığın kahramanlarla gücünü birleştir ve kazanmaya bir adım daha yaklaş. Oyunun bir diğer özelliği ise görselliğinin ve ses efektlerinin oldukça gelişmiş seviye de olması da oyuncuları bir hayli tatmin ediyor.

YENİLİKLER

Fantastik Savaş Taktikleri x MapleStory 2. İşbirliği - 3 MapleStory İşbirliği Heroes eklendi.

MapleStory İşbirliği etkinlik mağazası eklendi. 2. Yeni içerik eklendi: Dostluk Maçı

Dostça Maç, zafer ve yenilgi yükü olmaksızın dostlara ve Şöhret Üstü en iyi sıralama oyuncularına karşı keyif alabilir. 3. Hero yeniden denge

Kahramanları dengelemek: Reina, Azrael, Banshee, Spooky.

Daha Fazla Göster
Fantasy War Tactics indir
DİĞER SÜRÜMLER